Haberler / I. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 4. OLAĞAN MALİ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPIDI.
 I. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 4. OLAĞAN MALİ GENEL KURUL TOPLANTISI YAPIDI.

Bartın Merkez I.Organize Sanayi Bölgesi 4. Olağan genel kurul toplantısı 08.05.2015 tarihinde saat: 14:00 de Bartın Valiliği 12 Divan toplantı salonunda Bartın Valisi Seyfettin AZİZOĞLU, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cihat ÇAKIR, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayicilerin katılı ile gerçekleştirildi. Bartın Merkez I.Organize Sanayi Bölgesi 4. Olağan genel kurul toplantısı 08.05.2015 tarihinde saat: 14:00 de Bartın Valiliği 12 Divan toplantı salonunda Bartın Valisi Seyfettin AZİZOĞLU, Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cihat ÇAKIR, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayicilerin katılı ile gerçekleştirildi.

Genel Kurul Toplantısı’nda
Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu

Denetim Kurulu Raporu
Yeminli Mali Müşavir Raporu
Bilanço
Gelir Tablosu
2015 Yılı Tahmini Bütçesi ve Çalışma programı OSB Bölge Müdürü Oğuzhan KASAPOĞLU tarafından okunarak sanayiciler bilgi verildi. Bartın Valisi Sayın Seyfettin AZİZOĞLU konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edildi. Sayın AZİZOĞLU “OSB’nin gerek ihtiyaçları gerekse yapacağı yatırımları konusunda OSB’ye her türlü yardımcı olacaklarını  belirterek Genel Kurulun hepimize hayırlı olmasını dilerim” diyerek sözlerine son verdi

Daha sonra Bartın TSO Yönetim Kurulu Başkanı sayın Cihat ÇAKIR konuşmalarını yapmak üzere kürsüye davet edilerek ÇAKIR; “Ticaret ve Sanayi Odası olarak OSB’nin ihtiyaçları ve yapacakları yatırımlar konusunda birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını, OSB genişleme alanı kamulaştırma çalışmalarının devam ettiğini ve kamulaştırma için ,,osb kaynaklarının kullanılacağını belirterek; kamulaştırma çalışmaları aşamasında büyük emeğe sahip olana Bartın Valisi Sayın Seyfettin AZİZOĞLUN’a teşekkür ederek, genel kurulun hayırlı olmasın temennisinde bulunarak sözlerine son verdi.