TSO DAN BARTIN ÜNİVERSİTESİ NE ZİYARET.

TSO DAN BARTIN ÜNİVERSİTESİ NE ZİYARET.

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Bartın Üniversitesi Rektörü Prf.Dr.Orhan Uzun ve KÜSİ il temsilcisi Doç.Dr. Cahit Karaoğlanlı'ya ziyarette bulundu.

Bartın Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleşen ziyarete, TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, Yönetim Kurulu Başkan Yrd.Fatih Mehmet Kanbur, Sayman Üye M.İlker Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri S.Cem Yıldız, Keramettin Şenkal, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, OSB Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu ile Oda Genel Sekreteri Ahmet İncekara katıldı.

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Orhan Uzun, TSO Başkanı Halil Balık ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. Yürütülen  ve iki kurum arasında gerçekleştirilen projeler hakkında bilgi alışverişinin ardından Rektör Prof.Dr. Orhan Uzun ve KÜSİ il temsilcisi Doç.Dr. Cahit Karaoğlanlı eşliğinde Merkezi Laboratuar gezildi.

Ziyareti değerlendiren Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Bartın Üniversitesi hem bulunduğu konum hem de bünyesinde yaptığı çalışmalarla şehrimizin önemli bir markası haline gelmiştir dedi. Başkan Halil Balık, yenilikçi ve vizyonu geniş bir Üniversite'ye sahibiz başta Rektör'ümüz Prof.Dr.Orhan Uzun olmak üzere Üniversite'mizin Akademik kadrosuna teşekkür ediyorum. Üniversite şehrimize büyük bir güç önemli bir katma değer sağlamış olmasının yanı sıra ilimizin gelişmesinde ve kalkınmasında da önemli rol almıştır. Bu nedenle şehrimiz adına yapılacak ortak çalışmalarda her zaman üniversitemizin yanında olacağız ve destek vereceğiz'' şeklinde konuştu.


SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ;

  • Fotoğraf Galerisi

    Copyright © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.